онлайн

Кіно українською. Як відомо, подібне притягує подібне. Так само відбувається з товариством нерозлучних приятелів. Усі вони - психічно не дуже здорові люди кожен зі своєю проблемою, певними відхиленням від...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Очікувані фільми

Торкнуті Online українською
  • Трейлер
Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Торкнуті дивитись онлайн українською
Торкнуті онлайн
Про фільм:
 Як відомо, подібне притягує подібне. Так само відбувається з товариством нерозлучних приятелів. Усі вони - психічно не дуже здорові люди кожен зі своєю проблемою, певними відхиленням від загальновизнаної норми. Головний заводій і душа товариства у них молодий хлопчина на ім'я Вінсент. Молода людина хвора на дуже рідкісне захворювання - у нього синдром Тауреля у фільм Внутрішня дорога онлайн.

Це виражається в неконтрольованому і постійному нервовому тику. Батько хлопця готується стати конгресменом і не звертає ніякої уваги на сина, та і наявність хворої дитини може пошкодити репутації. Після смерті матері, яка піклувалася про нього сама в повній самотності, Вінсент з друзями наважується відправитися в подорож узбережжям океану з особливою місією - розвіяти над ним прах матері, оскільки це було останнім її бажанням.

Товариство склалося дуже колоритне. Хвора на анорексію дівчина Марі, схиблений на чистоті Олексій, що постійно ходить в латексних рукавичках, і сам Вінсент. Шляхом друзів чекає маса всіляких пригод від іскрометно смішних до по-справжньому небезпечних для життя. Хлопці готові пройти крізь усі випробування заради виконання останньої волі доброї жінки.

Події кінострічки оповідають про пригоди трьох досить незвичайних друзів у фільм Торкнуті онлайн. Їх особливість в тому, що кожен з героїв фільму "Внутрішня дорога" має власну "фішку". Вінсент, через якого герої зараз їдуть на океанське узбережжя, з дитинства страждає синдромом Туретта - іноді він піддається неконтрольованим спалахам гніву, лаючи своїх співрозмовників останніми словами.

Він обіцяв покійній матері розвіяти її прах на заході над океаном і зараз намагається виконати обіцянку. Компанію йому склав Олексій, який буквально схиблений на чистоті, - куди б хлопець не відправився, у нього завжди є з собою спеціальне мило, рукавички і щітка.

Також з ними поїхала Марі, що страждає від надмірної худорби. "Анорексичка", "матюкливий", "чистюха" - чи зможуть герої з такими характеристиками виконати хоч що-небудь, не потрапляючи в курйозні ситуації? Зрозуміло що ні. А враховуючи, що у них попереду неблизький шлях, на глядачів чекає безліч позитивних емоцій.
 Фільм Внутрішня дорога онлайн українською дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2016
Назва: Торкнуті
Оригінальна назва: The Road Within
Випущено: США
Жанр: драма, комедія
Переклад: професійний дубльований
Режисер: Грен Уеллс
Актори: Дев Патель, Зоі Кравіц, Роберт Патрік, Кіра Седжвік
Тривалість: 00:01:22

Схожі фільми онлайн


Категория: Очікувані фільми | Добавил: sashaxdd | Теги: комедія, 2016, драма Переглядів: 862 | Загрузок: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]