онлайн

Кіно українською. Яскрава кінокартина, аналоги якої ще не зустрічалися в світі кінематографії. Вона являє собою своєрідний драматичний твір, створений під керівництвом відомих режисерів. В фільмі йде розповідь про долі...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фантастика

Хмарний атлас Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Хмарний атлас дивитись онлайн українською
Хмарний атлас онлайн
Про фільм:
 Яскрава кінокартина, аналоги якої ще не зустрічалися в світі кінематографії. Вона являє собою своєрідний драматичний твір, створений під керівництвом відомих режисерів. В фільмі йде розповідь про долі різних людей в декількох часових відрізках.

 Не секрет, що людина не вічна. Коли-небудь вона помре своєю природною смертю або від рук іншої людини. Коли гине тіло, душа залишається неушкодженою. Незабаром вона даруватиме життя новій людині і так триває нескінченну кількість разів. Всіх головних героїв, які жили в різні часи і в різних країнах, об'єднує лише одне - душа, що наповнює тіла людей. Шість різних доль сплітаються воєдино.

 Протягом всього свого життя вони несуть у світ ідею про свободу. Колись у далекому минулому один чоловік зробив хорошу справу для оточуючих його людей. Хто б міг подумати, що в майбутньому такі дії призведуть до протистоянь між простим народом і людьми з вищого класу. Тільки велика революція зможе вирішити всі розбіжності. Лише одна людина здатна почати цю маленьку війну, яка принесе великі зміни в життя кожної людини на цій планеті. А починалося все з талановитого музиканта, який створив симфонію «Хмарний атлас»...

 Політ фантазії божевільної творчої особистості розуміється як нарізка багатошарового пирога історії на шматочки. Відірвані з м'ясом шість шматочков мають закінчену розповідь, взаємозв'язок і логіку. Незважаючи на ледве помітний антураж і відмінні декорації, суть буття, цілей, емоційності та соціуму незмінна. Багаті володарюють, ніжаться і радіють, експлуатуючи нещадно менш забезпечених і залежних особин. Верхівка минулого і далекого майбутнього встановлює моторошний порядок тоталітаризму.

 Якщо минула епоха прославилася диким рабством, то далеке майбутнє ще більшим блюзнірством. В Нео-Сеулі клони обслуговують еліту. Коли зомбовані людинороботи виробляють ресурс, кіборгів попросту, немов м'ясний фарш переробляють на біомасу, якою харчуються наступні покоління. Дикість перекривається благими намірами, проти яких виступають новатори. Літній музикант, який складає безсмертні опуси, бере в підмайстри юного неопереного композитора. Божий дар юнака вмираючий негідник нещадно експлуатує, не даючи можливості пробитися до визнання вундеркіндові специфічною областю нот і акордів.

 Реінкарнація людей має якусь спільність прагнень, яку визначають нащадки за родимою плямою комічного походження. Рятуючись від погоні, обранець стоїть перед важливим вибором між безчестям і забуттям. Несправедливість кричуща змушує бунтувати і чинити опір невігластву, блюзнірству, расовій дискримінації, гендерним відмінностям, пригніченню особистості і свободи. Відчайдушна журналістка домагається правди, юрист Каліфорнії не сприймає рабства, наївний сонм повстає проти страшних правил цивілізованого канібалізму.

 Цей фільм нове явище в світовому кінематографі. Це дійсно шедевр. Режисери змогли зробити неможливе - повністю поєднати масову культуру і арт-хаус. Такого симбіозу я особисто ще не бачила. Фільм - багатошаровий постмодерністський текст, де кожен знайде свій шар смислів. Історія пошуку сенсу людського існування завжди буде хвилювати нас. Пошук істини завжди буде актуальним, страх смерті завжди буде мучити людство. Філософи всіх часів і народів б'ються над загадками Всесвіту. І цей фільм теж дає своє пояснення реальності.

 Одна з дуже серйозних тем цього фільму - це питання смерті. Це не банальне переселення душ із збереженням індивідуальної свідомості. Це енергія, що переходить з тіла в тіло, з покоління в покоління. Енергія перетворення світу на новий лад, на новий порядок. Кожен герой енергії бореться з системою і в підсумку створює нову систему, яка теж потребуює заміни в майбутньому іншим героєм з тією ж енергією. «Чому ми робимо одні й ті ж помилки?» - Задається питанням ця енергія. Тому що людська природа не змінюється. Вона незмінна в романтизмі XIX століття, в андеграунді початку XX століття, в постмодерні, в епоху торжества технократизму і на заході вже первісної постапокаліптичної цивілізації.

 Фільм чудово показує найтонші переходи від чистого раціоналізму до міфологічної первісної свідомості. Історія людства в хронології і навпаки. Цей фільм - спроба візуального осмислення людської історії. Майже в 3:00 укласти таку величезну кількість смислів - непосильне завдання з якою впоралися. Хтось звинувачує фільм в банальності істин, але ж коли ми пишемо курсову або диплом ми доводимо часом прописні істини.

 Величезні багатосторінкові тексти Гомера, «Війни і миру», «Тихого дону» теж несуть прописні істини. Але істину треба наділити в художній образ, щоб вона існувала в століттях. При всій любові до Людини і її прагнень, яка присутня у фільмі, фільм закінчується сумно - людство покинуло Блакитну планету і воно в цьому винне. Але й тут у первісному багатті на чужій планеті Людина знову починає заново свою історію - знову Гомер веде оповідь про Трою.

 Цей фільм альтернатива існуючому арт-хаусу в кінематографі. Це не фрейдизм Ларса фон Трієра, це не похмурість Тарковського і Сокурова, це не красиві пейзажу з «Дерева Життя». Цей фільм - виклик арт-хаусного кіно, яке вважає, що хороший фільм повинен бути похмурий і важко виглядати.
 Фільм Хмарний атлас дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2012
Назва: Хмарний атлас
Оригінальна назва: Cloud Atlas
Випущено: Німеччина, США, Гонконг, Сінгапур
Жанр: фантастика, драма, детектив, артхаус
Переклад: Професійний (дубльований)
Режисер: Ларрі Вачовські, Том Тиквер, Енді Вачовскі
У ролях: Том Хенкс, Холлі Беррі, Джим Броудбент, Х'юго Вівінг, Джим Стерджесс, Пе Дуна, Бен Уішоу, Джеймс Д'Арсі, Жу Жу, Кіт Девід
Тривалість: 2:52:07

Схожі фільми онлайн


Категория: Фантастика | Добавил: sashaxdd | Теги: фантастика, артхаус, Cloud Atlas, Хмарний атлас, детектив, драма, 2012 Переглядів: 2194 | Загрузок: 31 | Відгуків: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]