Кіно Дерево життя дивитися онлайн

Кіно українською. Дерево життя фільм дивитись – Побожна і благочестива родина втратила старшого сина що підірвало віру у Бога – кіно Дерево життя...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фантастика

Дерево життя Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Дерево життя дивитись онлайн українською
Дерево життя онлайн
Про фільм:
 Згідно з мудрим словами милосердної черниці древо крихкого життя, що прагне вгору, розвивається двома стратегічними шляхами. Шлях духовності окрилює індивідуума благодаттю і турботою. Весь навколишній простір для благодатного єства безцінний дар. У різних дрібницях блаженні люди знаходять собі щастя.

 Радість викликає захід і спів птахів, легкий подув пасату і мекання вівці. Проникаючи всередину людського єства, духовність позбавляє переконану в істині особистість від святенництва, лихослів'я, заздрості й агресії. Тривіальна хіть визначає розумну свідомість іншого второваним шляхом для більшості розпещених особин. Раби втіхи не мають можливості позбутися пороків. На важкій гріховності засноване буття. Тузі, зневірі і страху піддається гнила сутність зіпсованого єства.

 Пригноблена особистість не знаходить в земних радощах щастя. Збочені думки знищують піддатливого персонажа, скорочуючи життєві устремління і розряджаючи простір. Віруюча мати Джека ростила трьох синів згідно релігійним догмам, рятуючи ранимий острівець дитячої душі молитвами і аскетизмом. Благоденство зруйнувало віру матінки, коли листоноша доставив на ганку тривожну депешу. Старшому синові була уготована провидінням невдячна доля ранньої смерті.

 Траурна звістку різонула духовним лезом відкрите серце матері, готової проклинати обраний шлях благодатної духовності. Древо, що втратило корінь сімейного щасливого життя, отримало серйозний нахил. Пригорблений від скорботи батько готовий визнати поразку. Старше покоління вимагає кріпитися і молитися за душу загиблого хлопця. Час, тече повільно, позбавляє від болю і ниття материнську свідомість. Заради решти двох синів потрібно продовжувати поступальне переміщення.

 Джек О'Брайен (Шон Пенн), процвітаючий архітектор з неулаштованої сімейним життям і повної плутаниною в сфері розуму і почуттів, починає згадувати власне дитинство. Папа (Бред Пітт) був владний і деспотичний, мама (Джесіка Честейн) добра і лагідна. Джека і його братів виховували в строгості, з дитинства привчали до праці, водили на недільні проповіді та переконували, що Бог - всемогутній і справедливий. Але чим старше ставав Джек, тим менш значним йому здавався авторитет батька і тим сумнівнішим ставав Божественний промисел.

 Спогади ці тривають 145 хвилин. Це не занадто, а навіть замало, враховуючи, що в перервах між картинами дитинства Джека нам показують ні багато ні мало, картину зародження Всесвіту. Щось клубочиться, вибухає, палахкотить і перетворюється, з чорних безодень виникає Земля, хлюпається Океан, утворюються нові форми життя - і так аж до динозаврів.

 Як ніби заставки для програм BBC робив Стенлі Кубрик. Джека, між тим, хвилюють більш побутові питання: як всеблагий і всемогутній Хтось, в якого його змушують вірити, міг допустити загибель сусідського хлопчика? Або ще більш важливе питання: чому батько, який вчить їх не класти лікті на стіл, сам це робить, а ще весь час гримає? Батько недобрий, батько несправедливий, отже, до батька потрібно ставитися з підозрою і слухатися його тільки тому, що остерігаєшся покарання.

 Виявляти подібного роду алюзії і паралельно вирішувати інші питання такого ж космічного рівня під урочисті органні фуги, не боячись при цьому впасти в відвертий пафос, може тільки дуже смілива людина. Терренс Малік, режисер «Тонкої червоної лінії», володіє подібною сміливістю, яка була гідно оцінена і Каннським журі - фільм отримав головний приз. «Древо життя» дивним чином галузиться, разом охоплюючи світ духовний і матеріальний, грань між якими, як з'ясовується, - ледве помітна.

 Від тлумачення текстів Священного Писання (Батько - його сувора буква, а Мати - люблячий дух) картина легко звертається до теорій виникнення Всесвіту. Від комп'ютерних динозаврів, що пасуться біля річки, - до рожевої п'яті людського дитинчати. У своєму фільмі Малик зображує прихід Месії, але при цьому не стверджує виразно, що Бог є. А головний парадокс в тому, що «Дерево життя» доводить лише одне: можливості кінематографа воістину безмежні. І без всякого 3D.
 Фільм Дерево життя дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2011
Назва: Древо життя
Оригінальна назва: The Tree of Life
Випущено: США
Жанр: фантастика, драма
Переклад: багатоголосий (закадровий)
Режисер: Терренс Малік
У ролях: Бред Пітт, Шон Пенн, Джессіка Честейн, Хантер Маккракен, Ларамі Епплер, Тай Шерідан, Фіона Шоу, Джессіка Фусельер, Ніколас Гонда, Уілл Уоллес
Тривалість: 1:54:54

Схожі фільми онлайн


Категория: Фантастика | Добавил: sashaxdd | Теги: драма, Дерево життя, 2011, The Tree of Life, фантастика Переглядів: 1746 | Загрузок: 5 | Відгуків: 1 | Рейтинг: 3.0/2
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]