онлайн

Кіно українською. Над людством знову нависла загроза світового масштабу, яка загрожує вимиранням усього живого. Цього разу людям доведеться зіткнутися з глобальним похолоданням...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фантастика

100 градусів нижче нуля Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм 100 градусів нижче нуля дивитись онлайн українською
100 градусів нижче нуля онлайн
Про фільм:
 Над людством знову нависла загроза світового масштабу, яка загрожує вимиранням усього живого. Цього разу людям доведеться зіткнутися з глобальним похолоданням. На Землі вже упродовж декількох років відбуваються різні події, які ніяк не вписуються в "графік" глобальних катастроф. Найстрашніше, що практично усі епіцентри знаходяться саме на території Європи у фільм 100 градусів нижче нуля онлайн.

Починають один за одним вивергатися вулкани, які стають причиною зниження атмосферного тиску і збільшення кількості опадів. Гурт учених розуміє, що це стає причиною глобальних змін кліматичних умов. Тому вони починають робити кроки до порятунку цивілізації. На тлі того, що відбувається лондонська сім'я їде в Париж задля порятунку своїх дітей, яких відправили туди на навчання. Зараз Париж є епіцентром усіх змін, що відбуваються на планеті.

Новою пошестю для сучасників стає похолодання, викликане глобальними змінами клімату у фільм 100 градусів нижче нуля онлайн. Множинні вулкани вивергаються з хаотичною частотою необхідною для підтримки концентрованого попелу в стратосфері. Непроникний пил застилає сонячні промені. Відсутність світла, викликана сейсмічними процесами, призводить апріорі до різкого зниження температурного режиму на поверхні планети, що негативно позначається на існуванні націй.

Процвітаюча цивілізація перебуває на межі знищення. Єврозона є головним і засадничим театром кліматичного нігілізму. У епіцентрі подій розташований Париж, де скупчується шкідлива енергія, спрямована суто на руйнування основ всесвіту. Катаклізми льодовикового періоду проявляються із страхітливою періодичністю.

Учені прагнуть запобігти вселенській трагедії, або уповільнити знищення життєвих пріоритетів, тепличних умов і принципів, щоб на дозвіллі вигадати геніальний план із порятунку цивілізації. Хаос з переселенням і нестачею продуктів набуває неконтрольованих масштабів. Природа показує свій норов. Покриті снігом простори набувають іншої філософської полеміки. Практичними діями можна утихомирити стихію, що розбушувалася, на певний час.
 Фільм 100 градусів нижче нуля онлайн українською дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2013
Назва: 100 градусів нижче нуля
Оригінальна назва: 100 Degrees Below Zero
Випущено: США
Жанр: фантастика, бойовик
Переклад: двоголосий закадровий
Режисер: Р.Д. Браунштейн 
Актори: Джефф Фейї, Сара Малакул Лейн, Марк МакКевітт Евінс, Джон Ріс-Девіс 
Тривалість: 01:28:00

Схожі фільми онлайн


Категория: Фантастика | Добавил: sashaxdd | Теги: 100 Degrees Below Zero, Бойовик, 2013, фантастика Переглядів: 1342 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]