онлайн

Кіно українською. Молодий хлопець Джонас живе в досконалому світі, де відсутнє зло і проблеми. Про таку цивілізацію мріяли багато хто і ось тепер її можна споглядати в цій картині. У цьому світі немає болю і страждань,...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фантастика

Посвячений Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Посвячений дивитись онлайн українською
Посвячений онлайн
Про фільм:
 Молодий хлопець Джонас живе в досконалому світі, де відсутнє зло і проблеми. Про таку цивілізацію мріяли багато хто і ось тепер її можна споглядати в цій картині. У цьому світі немає болю і страждань, війни і недоброзичливці також відсутні геть. Дійсність позбавлена ​​не лише негативної сторони світобудови у фільмі 2014 року Посвячений дивитися онлайн в хорошій якості, але і позитивних спогадів.

 Кожен тутешній житель проводить дні за певним сформованим укладом, йому немає необхідності напружуватися, щось вирішувати і вибирати. Все для нього вже вирішено наперед і в ім'я порушення балансу сущого, створено сірим і одноманітним. Головний герой за рішенням вищої ради висувається на пост присвяченого та його призначають хранителем пам'яті, яку необхідно перейняти у авторитетного вчителя Даючого. Джонасу стає відомим усе, що було створено до появи ідеального світу. Він дізнається жорстоку правду кровожерливо пролитої крові і щире щастя, яке люди відчували при поверненні близьких з воєн.

 Хлопець спантеличений, він розуміє, що люди нинішньої раси позбавлені найголовнішого права - права вибору. Вони не можуть переживати всю палітру емоцій і почуттів і їх існування стає безглуздим. Головний герой сам опиняється перед вибором, який заводить його в тупик і дозволяє розмірковувати над життям і смертю. Якщо він повідає своїм соратникам про те, що зберігає його пам'ять - він ризикує повернути все, що було раніше і чи є сенс в поверненні зла і зради, тільки заради того щоб випробувати справжні почуття любові, умиротворення і щастя?

 Фільм знятий на вигаданих подіях життя, нікому не відомої людини - Джонаса. Хлопець, живе в світі, де ніколи не буває криміналу, злочинів, практично ніяких проблем. Такий життя хотілося б всім, без винятку, тому, режисер хоче донести глядачам картину майбутнього. Біль, війна, страждання - все в минулому.Тільки кожна людина живе за загально прийнятими правилами, що призводить до багатьох заборон. І якщо захочете згадати хоч які-небудь хороші спогади - це проблемно, оскільки їх немає!

 Проблеми, які бувають у всіх людей? тут також відсутні, за людей все давно вирішили, їм створили найбільш «позитивні» умови. Жителі планети ніколи не зможуть вибрати для себе ту або іншу річ, так як і це за них вирішили. Баланс позитиву - повністю відрізняється від негативу, тому що людина повинна бути самостійною, вибрати для себе свій шлях, долю, що не скажеш про фільм. За милостині Вищої ради, Джонасу дають статус - хранителя пам'яті.

 У своїй роботі, він згадує всі війни, всі біди, що йшли на Землі. Але були й позитивні спогади, де молоді батьки і сини поверталися додому живими. Цікавий, і в той же момент напружений сюжет очікує вас, якщо ви проявите інтерес до проекту. Обов'язково заходите подивитися «Посвячений» онлайн, насолоджуючись відео хорошої якості безкоштовно.
 Фільм Посвячений дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2014
Назва: Посвячений
Оригінальна назва: The Giver
Випущено: США
Жанр: драма, фантастика
Переклад: професійний дубльований
Режисер: Філіп Нойс
У ролях: Брентон Твейтес, Меріл Стріп, Джефф Бріджес, Олександр Скарсгард, Кеті Голмс, Камерон Монаган та інші
Тривалість: 01:37:12

Схожі фільми онлайн


Категория: Фантастика | Добавил: sashaxdd | Теги: фантастика, Посвячений, The Giver, 2014, драма Переглядів: 1385 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 2.0/1
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]