онлайн

Кіно українською. Любителям мелодрам рекомендуємо дивитися фільм Подалі від шаленої юрби онлайн. Працівник освідчується у своїх почуттях фермерші, але вона відповідає відмовою....

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фільми романтика

Подалі від шаленої юрби Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Подалі від шаленої юрби дивитись онлайн українською
Подалі від шаленої юрби онлайн
Про фільм:
 Самотність - проблема для кожної людини. У пошуках свого щастя, люди готові чекати десятиліттями істинні почуття. Іноді, проходить ціле життя, але близька, рідна, єдина людина так і не з'явилася на горизонті. У нашій картині оповідає драматична історія прекрасної жінки на ім'я Баштеба. Тендітна, ніжна дівчина стежить за великим господарством у фільмі Подалі від шаленої юрми онлайн. Ферма їй дісталася у спадок, і тепер треба стежити за тваринами, виконувати важку фізичну роботу. Баштеба не витримує і наймає для робіт чоловіка.

Американська компанія "Фокс Серчлайт Пікчерс" представляє драматичну кінострічку 2015 року. Фільм Подалі від шаленої юрми знятий на основі роману письменника Томаса Гарді. Кінорежисер кінофільму "Полювання" так само вклав частинку своєї душі в романтичний кіно шедевр.

Любителям мелодрам рекомендуємо дивитися фільм Подалі від шаленої юрби онлайн. Працівник освідчується у своїх почуттях фермерші, але вона відповідає відмовою. Жінка досі не розібралася в собі, але все таки чекає від долі справжньої любові. Проходить час і на неї став обертати уваги сусід, якому також було відмовлено у взаємності. Але все-таки слід було вибрати кого-небудь з них, оскільки майбутня зустріч не обіцяла нічого хорошого. На її шляху зустрілася військова людина з масою проблем в особистому житті. Та і не тільки  проблеми в житті, але і у його власному  внутрішньому світі.

Баштеба буде вимушена взяти участь в його невирішених проблемах, і таким чином, стане співучасницею  доволі негативних подій. Майбутня кінострічка покаже вічну історію вибору і пристрасті. Це буде цікаве дослідження самої природи взаємовідносин і любові. А також здатність людини долати всілякі труднощі усуваючи їх на своєму шляху. Для того щоб подолати страшну самостійність люди можуть винести багато.
Фільм Подалі від шаленої юрми онлайн українською дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу:2015
Назва: Подалі від шаленої юрми
Оригінальна назва: Far from the Madding Crowd 
Випущено:  США,Великобританія
Жанр: драма, романтичний 
Переклад: професійний дубльований
Режисер: Томас Вінтерберг
Актори: Джуно Темпл, Майкл Шин
Тривалість: 01:58:52 


Схожі фільми онлайн


Категория: Фільми романтика | Добавил: sashaxdd | Теги: драма, Подалі від шаленої юрми, 2015 Переглядів: 1440 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 3.0/2
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]