Романтичні фільми 2014-2019 онлайн, дивитись романтику

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фільми романтика

В категорії фільмів: 94
Показано фільмів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Кохання не за розміром онлайн

Жанр: романтика
| Коментарі: (2) | Кохання не за розміром онлайн


Романтичні фільми - найсолодший і найкрасивіший, часом сльозливий і сумний, але все одно найприємніший жанр кіно, який дуже подобається молодим людям і всьому жіночому населенню нашої планети. Історії великого і чистого кохання, попелюшок і принців на білому коні, щирі почуття - це все романтика онлайн.
Адже тільки в кіно про романтику можна побачити те життя, яким би хотілося жити, тих людей, які приємні у спілкуванні і завжди допоможуть у скрутну хвилину, ті відносини, які дійсно бувають тільки в кіно і ту любов, яка ніколи не закінчується і продовжує жити разом з головними героями фільму.

Романтичне кіно - це один із самих ніжних і чуттєвих жанрів фільму. У житті не завжди вистачає теплих почуттів, співпереживання і любові. Все це і трохи більше бережно зібрано для вас в романтичних картинах. Перегляд хорошого кіно разом з коханою людиною здатний розпалити в вас полум'я високих почуттів і зберегти те, що ви вже маєте. Піддайтеся чарам романтики і дозвольте собі хоч на деякий час стати м'якшим, турботливішим і чуттєвим. Любов - це найпрекрасніше, що тільки є в нашому житті, а адже на виховання саме цього почуття в людському серці і спрямовані романтичні фільми онлайн. Що може бути краще за них? Тільки романтичні комедії! Ви отримуєте не тільки заряд ніжності, а й чудовий настрій на додачу! Погодьтеся, відмовитися від такого набору дуже складно.

Для вас ми зібрали в одному місці найкращі комедії з романтичним ухилом. Ви легко зможете знайти будь-який вподобаний вам колись фільм в нашому каталозі. Разом з тим, ви обов'язково відшукаєте для себе щось нове. Не сумнівайтеся, ви зрозумієте, про що йде мова у фільмі вже по його обкладинці. Крім того, до ваших послуг барвисті трейлери, якнайкраще розповідають про суть романтичної комедії.

Не забувайте поповнювати нашу колекцію. Якщо який-небудь фільм цього жанру справив на вас незабутнє враження - поділіться ним з нами, і тисячі очей зможуть по заслугах оцінити те, що зачепило вас. Часом і сімейні фільми можуть бути романтичними, а іноді вони поєднуються з фентезі онлайн.

Говорити про любов завжди непросто - є відчутна небезпека здатися недорозвиненим паскудником, замріяним романтиком, циніком-позером або просто дурнем. Знімати романтичні фільми про кохання і поготів небезпечно: переграєш з чуттєвістю - вийде нудотно-сиропна нудятіна, яку зможуть витерпіти лише всеїдні семикласниці; перехилиш з трагізмом - і на виході матимеш нестравну нудоту, яку до всього іншого назвуть арт-хаусом і всіляко охають. Любов потрібно знімати (малювати, писати) дуже бережно, лаконічно і гармонійно - у фільмі про кохання не повинно бути нічого зайвого, ні єдиного перегину, жодної зайвої сльозинки, тільки щиросердість і сенс - лише в цьому випадку можна розраховувати на глядацький відгук.

Подейкують, що будь-який фільм - він неодмінно про кохання. Правда, прояви цього почуття у всіх різні. Хтось любить свою роботу, хтось - батьків, хтось - війну. Перший любить себе, другий - чорничний пиріг, третій - своє життя. Ти любиш дивитися фільми, а я - писати на них рецензії. У кожного своя любов, але все ж ключовою для людини є любов романтична. Не дивно, що фільми, які обходяться без лав-сторі, здаються нам пісними і нудними, адже ми з вами знаємо, що головним двигуном людського життя є почуття.

У нашому списку романтичних фільмів онлайн про кохання зібрані фільми, які, на думку автора, створили з кохання культ. В рамках художнього твору кохання перетворюється в художній засіб, в деталь, яка прикрашає найпласкішого героя і надає йому неземної краси і сил. Переглянувши всі ці фільми, ви не навчитеся любити, вам не стане зрозумілішою природа цієї рятівної, а іноді і згубною емоції, - ви лише засвідчите чужу любов - прекрасну, навіжену, відчайдушну, лагідну, чудову, взаємну, нещасну, терпку, чарівну , чаклунську, надривну, трагічну. Любов - завжди різна, і ми - теж різні. Тим не менш, в коханні ми всі однакові. Дивіться і насолоджуйтеся.
.