онлайн

Кіно українською. Життя Пі - трилер з пригодницьким сюжетом, який, як ніхто інший передає реалістичність ситуації. У цьому фільмі ви не знайдете тієї безтурботної легкості, та й властивий офіціоз, який значно псує доку...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Пригоди

Життя Пі Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Життя Пі дивитись онлайн українською
Життя Пі онлайн
Про фільм:
 Життя Пі - трилер з пригодницьким сюжетом, який, як ніхто інший передає реалістичність ситуації. У цьому фільмі ви не знайдете тієї безтурботної легкості, та й властивий офіціоз, який значно псує документальні фільми теж був прибраний. Фантастична картина оповідає про молодого хлопця-індуса, який втратив батьків при аварії корабля. Але замість батьків він знайшов попутників в човні, на якій опинилися зебра, гієна, орангутанг і навіть тигр! Вони змушені складати один одному компанію довгі дні, поки вони знов не ступлять на твердий грунт.

 На даний момент між природою і людиною ведеться війна. Люди стали для тварин найлютішими ворогами, а історії, які розповідають про дружні стосунки між ними стали фантастикою і вигадкою. У наше століття можна знайти багато творів, де можна помітити відображення образів таких героїв, як Тарзан і Мауглі. Які причини змусили двох представників цілком різних видів, співіснувати в світі? Прихильність, любов, зобов'язання, змушені умови або інстинкти? Над цим спірним питанням працювали багато великих розумів, але воно лише викликає виникнення ще більш спірних питань, які змушують шукати людей звіти всередині нашого єства.

 В індійському Пондишері, облаштованому французами проживає сімейство Сантуша Пателя, що заробляє на хліб продажем квитків у власному зоопарку. У сімейному бізнесі Патель бере участь і синочок Сантуша Пісін Молітор, названий на честь паризького басейну. Однокласники в школі дражнять Пісіна пісяючим хлопчиком. Щоб уникнути насмішок хлопчина вивчає тисячу знаків нескінченної константи, завойовуючи повагу школярів і нове ім'я Пі.

Допитливий хлопчина жваво цікавиться релігіями і концесіями, намагаючись гармонізувати і з'єднати іслам, християнство, буддизм. У Крішни в роті знаходяться всі прихильники Вішну, християнський Ісус незмінно прощає грішників, даючи благодать, зцілення. Меси ісламу заворожують мелодійністю і нескінченністю мелодій. Облаштоване життя руйнується, коли на місці зоопарку вирішено будувати сучасний аквапарк. Щоб вигідніше продати останніх тварин сім'я відпливає до Канади на вантажному японському судні. По дорозі на Північно-Американський континент суховантаж потрапляє в шторм і тоне.

 Хлопчик Пі, бенгальський тигр Річард Паркер, шимпанзе, гієна змогли вціліти в круговерті морської стихії. Боротьба за виживання Дарвіна набуває жорстокого забарвлення на рятувальному човні і плоту. Людина і Тигр залишаються після розборок в човні, намагаючись визначити найсильнішого, або мирно співіснувати. У мовчазній хиткій гармонії Пі і Річарду Паркеру вдалося дістатися до незаселеного острова, де індійських робиінзонів очікує нова напасть бути з'їденими отруйними рослинами. Перечекавши на верхівці пальми, подорожні знову вирушають на пошуки менш агресивного острова.

 Пісін Патель, що віддає перевагу тому, щоб його називали просто «Пі», народився в Індії. Його батько володів зоопарком, тому з раннього дитинства Пі зростав в оточенні тварин і знаходився в пошуках внутрішньої гармонії і гармонії зі світом. Його родина не була релігійною, але це не завадило Пі зануритися відразу в кілька релігій: в його картині світу дивним чином уживаються індуїзм, буддизм, християнство та іслам. Головне, думає Пі, щоб Бог був - а яким він буде, не настільки важливо. Коли Пі було п'ятнадцять років, його батько прийняв рішення, яке виявилося фатальним: розсудивши, що в Індії у Пателя і їх зоопарку немає майбутнього, він оголосив домочадцям про швидке переселення в Канаду.

 Взявши з собою частину тварин для продажу на Американському континенті, сім'я сіла на корабель і відправилася назустріч новому життю, тільки щоб зустріти власну загибель. Корабель потрапив у шторм і каменем пішов на дно, а єдина рятувальна шлюпка, на якій опинився сам Пі і декілька звірів із зоопарку, упала на воду занадто рано, і тільки Пі вижив. Попереду у Пі - тривала подорож в компанії тигра на ім'я Річард Паркер, зустріч з величезним світом і нове життя як нагорода за довгі поневіряння. І все ж, чи був Річард Паркер і що сталося в океані?

 «Життя Пі» - життєстверджуюча, дуже світла філософська притча. Після перегляду цього фільму розумієш, що твої проблеми - це просто дрібниця порівняно з бідами, що впали на бідолашного хлопчика. Так вийшло, що перегляд цього фільму припав на непростий період мого життя, в момент переоцінки цінностей, в момент, коли стояв вибір: бути чи не бути. Приголомшливо! Цей фільм з нехитрим сюжетом перевернув мої уявлення про сенс життя, про необхідність боротьби за існування. Адже, якщо ви помітили, головну ідею, закладену в сюжеті, виголошує сам юнак: що б не трапилося, головне - не втрачати надію. Ця проста аксіома часто забувається нами і ми піддаємося зневірі, опускаємо руки.

 Автори фільму Життя Пі - випередили свій час. Серед нескінченного потоку кіномотлоху цей алмаз, напевно не оцінять по достоїнству. Але я вірю, дуже скоро люди зрозуміють, що варто уваги, а що просто мішура. Ми скучили по справжньому чуду, так, дорослі теж люблять казки, тому що всім потрібна віра, віра в добро, віра в майбутнє, надія на краще. Ось такий от пафос. А інакше навіщо жити ?!
 Фільм Життя Пі дивитись онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2012
Назва: Життя Пі
Оригінальна назва: Life of Pi
Випущено: США, Китай
Жанр: драма, пригоди
Переклад: Професійний (дубльований)
Режисер: Енг Лі
У ролях: Сурадж Шарма, Ірфан Кхан, Табу, Рейф Сполл, Жерар Депардьє, Аюш Тандон, Гаутам Белур, Аділь Хуссейн, Аян Кхан, Мохд Аббас Халілі
Тривалість: 2:06:59

Схожі фільми онлайн


Категория: Пригоди | Добавил: sashaxdd | Теги: Життя Пі, 2012, пригоди, Life of Pi, драма Переглядів: 2109 | Загрузок: 10 | Відгуків: 1 | Рейтинг: 3.5/2
Всіх коментарів: 1
Кіно безперечно шедевральне. Навіть для тих критиків, хто перед перегдлядом читав книжку. Це той випадок коли кожен сам для себе вирішує у що він вірить і що він бачить. До кінця співпереживаєш головному герою і до кінця не розумієш що ж все таки відбувається, чи можливо таке насправді. Однозначно дивитись усім справжнім поціновувачам художнього кіно.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]