Містика 2014-2019 онлайн, дивитись містичні фільми

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Містика

В категорії фільмів: 34
Показано фільмів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Твін Пікс: Вогню, іди зі мною онлайн

Жанр: містика
| Коментарі: (0) | Твін Пікс: Вогню, іди зі мною онлайн


У розділі містика Ви, шановні наші відвідувачі, можете дивитися фільми 2019, 2014, 2012, 2010 і більш ранніх років онлайн безкоштовно.
В даний час все більш популярним стає перегляд фільмів онлайн, і причин для цього безліч. По-перше, людина може це робити в найбільш зручний для себе час, по-друге, є можливість переглянути вподобані епізоди кілька разів, по-третє, перегляд завжди можна зупинити, а потім продовжити з того самого місця, на якому сталася зупинка. Для любителів фільмів містичного жанру в 2014-2019 вийшло багато цікавих новинок, які, зрозуміло, також можна подивитися онлайн. Ось деякі нові містичні фільми 2019 та інші найкращі містичні фільми онлайн безкоштовно можна почати дивитися вже зараз. Ми зібрали в даному розділі і всі новинки Містичних фільмів. Серед них ви напевне знайдете для себе щось цікаве.

Триває молодіжний містичний серіал «Ангел і демон». Головна його героїня Маша Аверіна - звичайнісінька 17-річна дівчина, старшокласниця, яка живе звичайним життям і навіть не підозрює про своє справжнє призначення. Насправді Маша - це земний Ангел, більш чистої душі не було в світі вже чимало років. У Маші мається наставник по імені Ян, від якого дівчина і дізнається, що її покликання - боротьба з Демонами і захист від них. Але такі, як Марія, потрібні не тільки силам добра, Демони теж просто мріють переманити її на свій бік і діють досить тонкими методами: вони підсилають до дівчини Дена, занепалого Ангела, який повинен спокусити Машу.

Краща містика онлайн представлена ??й іншими кінокартинами. Так, герой фільму «Тариф на минуле» Віталій - легковажний і безтурботний молодий чоловік, який, коли йому дається можливість потрапити в минуле, не роздумуючи погоджується, вважаючи таку пригоду надзвичайно цікавою. Віталій перебував в минулому всього лише 2 години, але тут же настав «ефект метелика», все життя веселого хлопця повністю змінилося. Повернувшись назад, Віталій зрозумів, що скоїв дуже серйозну помилку, втручаючись у долю, і тепер йому треба все виправити самому, поки не стало надто пізно. дивіться споріднений жанр - артхаус фільми та фільми казки онлайн.

Містика онлайн з кожним роком стає все популярнішою, як у росіян, японських, так і у американських кінематографістів. Багатьом цікаво дізнатися про щось містичному, про те, що може бути, якщо зіткнутися з містичним. У містичному трилері «Танці маріонеток» юна дівчина Юлія працює домогосподаркою у старої з вельми своєрідним характером, і Юля відчуває до неї суперечливі почуття - від захоплення до ненависті. Березень Рудольфівна вважає себе вищою за інших оточуючих, з дівчиною тримається зарозуміло, але у Юлі є мета, заради якої вона готова деякий час потерпіти, її час просто ще не настав. Іншим героям фільму, приватним детективам, було дано нове завдання, спочатку не показали складним: їх попросили знайти зниклу дочку бізнесмена. Сищики її відшукали досить швидко, але те, що вона вирішила зробити, привело в жах навіть бувалих, досвідчених детективів.

У даній категорії ми зібрали всі ті фільми, які пов'язані з незрозумілими подіями, які можна вважати містикою. Не завжди творці фільму вказують, що жанр фільму «містика», але можуть вказати «фантастика» або «жахи». Але містика це все-таки не зовсім фантастика чи фільм жахів. Тут може йти мова про ясновидіння, парфуми, привидів, потойбічні сили, таємничих обрядах, екстрасенсорних здібностях, ангелів чи демонів. Яскравий сюжет таких фільмів пов'язаний із загадкою, напруженою атмосферою, чимось таємничим і незрозумілим. Важко передбачити, чим може закінчиться виклик духів або якісь інші незрозумілі явища, з якими довелося зіткнутися герою або героям фільму. Все, що лякає людини і при цьому здається допустимим і реальним, відноситься до жанру містика. Фільми зазвичай призначені для дорослих і є обмеження 16 +.

В даному розділі нашого сайту ви можете дивитися Містику онлайн. Тут ми представили безліч фільмів і серіалів, які відносяться до жанру містика. Для вашої зручності ми все спростили і поліпшили і тепер ви можете дивитися містичні фільми онлайн в хорошій якості коли вам зручно. У нас великий вибір фільмів і в даному конкретному розділі ви можете дивитися містичні фільми онлайн безкоштовно. Це відмінна можливість полоскотати собі нерви і зануритися в світ містики .