Дивитись Безрідні звірі онлайн

Кіно українською. Дивитися Безрідні звірі фільм – Аґу змушений змалечку втягуватися у жорстоке життя Африки яку заполонив терор – Безрідні звірі...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Драми

Безрідні звірі Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Безрідні звірі дивитись онлайн українською
Безрідні звірі онлайн
Про фільм:
 Дитинство Аґу насичене сумними спогадами, а сьогодення ставить молодого героя перед складним вибором. Батько, який рано залишає сім'ю, пав від кулі повстанців або найманців. Жорсткі африканські закони не щадять нікого, хто намагається апелювати до світу, благати про пощаду для сім'ї. Долю роду може визначити невірно зроблений вибір члена сім'ї, ігнорування встановлених війною порядків, допомогу пораненому бійцю у фільм Безрідні звірі онлайн. Аґу змушений з малих років втягуватися в неспокійне життя західної Африки, яка стала зосередженням нещадної жорстокості, розправ і смутку. 

Зброя тут – єдиний дієвий талісман, і протиставити озброєним найманцям і їх злочинним рішенням нічого. Бідні села, спустошені після частих набігів ворожих армій, змушені самі посилати синів на війну. Але частіше найманці пробираються в села заради самостійного вербування юних бійців у фільм Безрідні звірі онлайн. Мати хлопчика і кохану сестричку бойовики відправляють в невідомому напрямку, а беззахисна дитина залишається один на один з вибором, зумовлюючим його долю. 

В пам'яті спливають настанови миролюбного батька, що виховував Аґу в строгості, але віддавав їй всю мудрість, любов і підтримку. Найманці, що прихистили юного сироту, намагаються пробудити зовсім інші риси вдачі – ненависть, мстивість, нещадність. Колишньої опори дуже не вистачає юному свідку свавілля громадянської війни. Рішуча неприязнь до вбивств може розтанути під тиском викрадачів, а бездіяльність може погубити хлопчика, який залишився без єдиної опори в житті.
Фільм Безрідні звірі онлайн українською дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2015
Назва: Безрідні звірі
Оригінальна назва: Beasts of No Nation
Випущено: США
Жанр: драма, військовий 
Переклад: багатоголосий закадровий
Режисер: Кері Фукунага 
Актори: Абрам Атта, Ідріс Ельба, Емануель Афадзі, Ріккі Аделяітор, Ендрю Едот 
Тривалість: 02:16:32

Схожі фільми онлайн


Категория: Драми | Добавил: sashaxdd | Теги: драма, військовий, Beasts of No Nation, 2015 Переглядів: 1028 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 3.6/5
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]