Фільми драми 2014-2019 онлайн дивитись

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Драми

В категорії фільмів: 452
Показано фільмів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 45 46 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Керол онлайн

Жанр: драми
| Коментарі: (0) | Керол онлайн


У цьому розділі ми зібрали вітчизняні та зарубіжні драми, які ви можете дивитися онлайн абсолютно безкоштовно. У даній категорії присутні як епохальні твори, що демонструють глибину переживань героїв, так і менш відомі кінострічки, в яких персонажам належить зіткнутися з серйозними життєвими труднощами і проблемами.

Для глядачів, які вирішили дивитися драми онлайн в хорошій якості, в цій категорії зібрана багата колекція фільмів від різних режисерів - як іменитих, так і тільки початківців свій шлях до вершини зоряного Олімпу. Всі нові драми 2014, 2019 року, а також випущені раніше, представлені різними піджанрами, глибше розкривають ті чи інші переживання героїв.

Охочі зануритися в бурю пристрастей і емоцій, де мало серйозності та довгих роздумів, по достоїнству оцінять найкращі драми онлайн. Тут героями рухає не логіка, а емоції - на екрані щосекунди приймаються складні рішення під тиском миттєвих поривів. Глядачі, які вирішили дивитися драми онлайн безкоштовно, не зможуть залишитися байдужими до долі персонажів.

Для тих, хто чекає від фільму напруженості, де перед кульмінацією нерви натягаються подібно струнах, в категорії представлені для перегляду вітчизняні та зарубіжні драми онлайн, виконані в стилі трилера. Тут сюжет стрічки, не приховуючи, тисне на глядача, примушуючи його в напруженні чекати - що ж трапитися за наступним поворотом. Багато доступні для перегляду кращі драми онлайн, зняті в даному стилі, оповідають про нелегку долю кримінальних донів або шпигунів. Глядачам належить, затамувавши подих, спостерігати за Бондом, що тікає від лиходія з секретною інформацією, або за хресним батьком, готовим віддати наказ на знищення іншої сім'ї.

Тут можна дивитися драми безкоштовно не тільки про сучасність, а й про будні суворих воїнів минулого. Головними героями стають відважні гладіатори, знаючі про швидку смерть, і благородні розбійники, що грабують багатих і допомагають бідним. Військові фільми та історичні фільми як ніколи доречні. Нові драми 2019 року, а також драми, що з'явилося набагато раніше, будуть цікаві практично всім - тут є місце не тільки для переживань героя, а й для багатих на битви і славу пригод. 

Також в цій категорії можна знайти не тільки важкі, в моральному сенсі слова, новинки фільмів в жанрі драма 2014, 2019 року в хорошій якості онлайн, але і веселі пригодницькі фільми, що поєднують в собі відразу декілька напрямів. Такі стрічки оповідають про продовжувачів справи хвацького Джека Горобця, готових кинутися в чергову пригоду, але не забувачи при цьому потрапляти в складні для совісті ситуації, які будуть тримати глядача в постійній напрузі.

Всі драми ви можете дивитися абсолютно безкоштовно. В каталозі представлені кінострічки, що вже давно стали класикою. Але знайти тут також можна і новинки фільмів в жанрі драма 2014, 2019 в хорошій якості, які також можна подивитися, не завантажуючи на комп'ютер. Цінителі хороших фільмів знайдуть тут дійсно кращі драми, які зможуть дивитися онлайн в хорошій якості.

Запрошуємо всіх любителів драми, на цьому сайті переглянути безкоштовно мелодрами, величезний вибір яких не зможе порадувати кожного любителя цього кіно - жанру.

Взагалі, драми є, на сьогоднішній день, найбільш поширеним жанром, так як вся увага в них приділяється суспільству з його нескінченними проблемами, головним чином взаєминам між людьми. В даному кіно - жанрі існує велика кількість категорій від психологічних драм до соціальних і еротичних мелодрам.

Є з чого вибрати на будь-який смак, і наш портал надає вам можливість дивитися безкоштовні мелодрами онлайн, драми онлайн. Багатьом цінителям даного жанру, що воліють перегляду містичних драм, пропонуємо до перегляду такі фільми як «Адвокат диявола». Для тих, кому подобаються «пікантні» фільми, запропоновано великий вибір еротичних драм. 

Вітчизняна кіноіндустрія випускає переважно соціальні драми, які вже завоювали величезну армію прихильників. В таких фільмах основна увага приділяється розкриттю проблем у відносинах суспільства і людини, питання любові і ненависті, зради і вірності, зачіпаються стосунки дітей і батьків. Головними героями соціальних драм є звичайні люди. Можливо, тому в нас так полюбилися багатьом соціальні драми.

Попередником драм і мелодрам прийнято вважати трагедію. Так як в основі всіх цих жанрів лежать емоції, переживання героїв. Всі ми знаємо про трагічну любовної історії «Ромео і Джульєтти», такого роду фільми прийнято вважати класикою драматичного жанру. Випущені нові екранізації цього безсмертного твору В.Шекспіра. Дивитися фільми драми - ви можете у нас на сайті онлайн.
Великий вибір вітчизняних і зарубіжних кінострічок: мелодрами, драми, історичні трагедії на нашому ресурсі. Кожен любитель цього жанру залишиться задоволений! .