онлайн

Кіно українською. ТойХтоПройшовКрізьВогонь - художній фільм українського режисера Михайла Іллєнка. Фільм про простого хлопця - Івана Додоку - родом з Полтавщини. За сюжетом фільму, він став військовим льотчиком, потім...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Українські фільми

ТойХтоПройшовКрізьВогонь Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм ТойХтоПройшовКрізьВогонь дивитись онлайн українською
ТойХтоПройшовКрізьВогонь онлайн
Про фільм:
 ТойХтоПройшовКрізьВогонь - художній фільм українського режисера Михайла Іллєнка. Фільм про простого хлопця - Івана Додоку - родом з Полтавщини. За сюжетом фільму, він став військовим льотчиком, потім - Героєм Радянського Союзу. Головний герой проходить німецький полон, потім радянські табори, а надалі, волею долі, він опиняється в Канаді, де місцеве індіанське плем'я ставить його своїм вождем. Там Іван отримує своє нове ім'я - Тойхтопройшовкрізьвогонь... Фільм заснований на реальних подіях.

 Так вже вийшло, що український кінематограф стріляє рідко, але досить-таки влучно. Грошей на багатотисячні блокбастери ніхто не викидає, обмежуючись парою артхаусних картин на рік. Це начебто і не зовсім погано, але іноді хочеться побачити щось більш «форматне», чи що. Для мене особисто немає різниці, до якого жанру відноситься кіно, але широка аудиторія завжди вимагає видовищ...

 Цим самим видовищем вирішив зайнятися Михайло Іллєнко, взявши за фабулу для сюжету історію про радянського льотчика-героя Івана Даценка. Життя, як відомо, іноді створює дивовижні сценарії, тому фундамент для успішного фільму був закладений вельми сприятливий.

 Знаєте, що мені найбільше сподобалося в цій картині? Атмосфера. Було таке відчуття, що я на 110 хвилин повернувся в минуле і дивився хороше радянське кіно: гарне, що чіпляє за душу. Своє. З іншого боку, мені довелося бачити зауваження багатьох людей, які не брали т. Н. «Канадську» версію життя головного героя. Я ж в цьому проблеми не бачу - якщо існують дві теорії життя Івана Даценка, то вони обидві мають право на життя.

 У порівнянні з голлівудським (та й новим російським теж) «поп-корн» кіно цей фільм, звичайно, виглядає бідно, але спецефекти в ньому грають зовсім не головну роль. Головне - це історія життя видатної людини і його воля до життя, любов до сім'ї і батьківщини.

 Тепер про недоліки. Природно, ідеальних картин не буває; винятком не був і «Той, хто пройшов крізь вогонь». Трохи ускладнює перегляд різка зміна кадрів, особливо показують різний час і ситуацію. Плюс Віктор Андрієнко. Ми звикли бачити його комедійним актором, а тут серйозне, трагічне можна сказати кіно. З роллю він справився (як і всі актори), але «повірити» йому було трішки складніше інших. Втім, це всього лише моє суб'єктивної думку.

 В цілому, фільм вдався. Щиро кажу спасибі його творцям за душевність і захопливість.
 Фільм Той, хто пройшов Крізь вогонь дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2011
Назва: ТойХтоПройшовКрізьВогонь
Випущено: Україна
Жанр: драма, історичний, біографічний, війна
Режисер: Михайло Іллєнко
У ролях: Дмитро Лінартовіч, Віталій Лінецькій, Ольга Гришина та ін.
Тривалість: 1:45:19

Схожі фільми онлайн


Категория: Українські фільми | Добавил: sashaxdd | Теги: драма, Firecrosser, війна, Історичний, 2011, Біографічний, ТойХтоПройшовКрізьВогонь Переглядів: 4013 | Загрузок: 3 | Відгуків: 1 | Рейтинг: 4.4/11
Всіх коментарів: 1
Знову ж таки хочу зазначити те, що не дивлячись на критику, якісь частково негативні рецензії чи відгуки, нами вітчизняним режисерам потрібно частіше і більше знімати такого продукту, але відповідно вдосконалюючи його і працюючи над помилками. А нам з вами частіше потрібно його підтримувати не тільки ходячи на прем'єри в кінотеатр, а й завантажуючи його з ресурсів в інтернеті. І тоді все у нашому кіно буде добре. А щодо себе, скажу що фільм мені навіть дуже сподобався.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]