онлайн

Кіно українською. 1928 рік в житті дивовижного хлопця із Закарпаття став, найбагатішим на події. Адже титул найсильнішої людини планети - безперечне визнання для будь-якого спортсмена. Іван Фірцак завоював цей титул...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Українські фільми

Іван Сила Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Іван Сила дивитись онлайн українською
Іван Сила онлайн
Про фільм:
 1928 рік в житті дивовижного хлопця із Закарпаття став, найбагатішим на події. Адже титул найсильнішої людини планети - безперечне визнання для будь-якого спортсмена. Іван Фірцак завоював цей титул у 29 років, за правом заслуживши почесне звання. У 20 років він поїхав на заробітки в Чехословаччину. Неймовірна сила хлопця відкрила йому дорогу в "Герцферт-цирк". Фізичні дані силача, що об'їздив з цирком десятки країн світу, незмінно вражали натовпи глядачів у фільм Іван Сила онлайн. Чемпіон Чехословаччини з рукопашного бою, важкої атлетики, конкурент чемпіонів світу по боксу і боротьбі - це усе він.

 Кротон - так його прозвали після повторення подвигу старогрецького атлета. Серед іменитих шанувальників його таланту була навіть англійська королева. Об'їздивши світ спочатку з цирком, а потім і з сольними виступами, людина-легенда повернувся на Батьківщину, до звичайного життя. Дружиною Івана стала його колега, циркова гімнастка Ружена Зікл.

Біографічна кінострічка про життя Івана Сили, неймовірної величини людини, зірки світового масштабу, що повернувся на Батьківщину заради кохання і сім'ї.
Іван, а реальним прототипом його був український цирковий силач Іван Фірцак, якого визнали в 1928 році найсильнішою людиною на планеті. Він міг скрутити серце з цвяха пальцями, був боксером, атлетом, бійцем вільного стилю, видатним українським артистом цирку. У 1928 році він перестав виступати за кордоном, повернувшись на Батьківщину. Тоді йому було 29 років. Молоді роки Івана досить неспокійні: в 20 років через бідність сім'ї він був вимушений відправитися на заробітки в Чехословаччину, де і почав вчитися цирковому мистецтву у фільм Іван Сила онлайн.

Також він виступав під псевдонімом "Іван-Сила" у різних країнах, всього в 64. Неодноразово стає чемпіоном різних клубів, чемпіоном Чехословаччини з рукопашної боротьби. Перемагав серед важкоатлетів, займаючись боротьбою, у нього усього було 10 дітей, наймолодший з яких, Богдан, навіть прийшов на показ фільму в Ужгороді. І при цьому відмітив, що актор дійсно зовні нагадує йому батька, як він справді виглядав. Що привернуло додаткову увагу до цієї картини.

Іван Фірцак, силач, мешкає на території України. Він виступає в цирку, оскільки у нього дивовижні здібності. У 1928 році саме Івана визнали найсильнішою людиною на усій планеті. У цирку Іван міг показувати дивовижні номери, і усе це завдяки його силі, яка дісталася йому, як відомо, від природи. Іван розповідає, що батьки його були звичайними людьми, які не відрізнялися від мільйонів інших, а від кого йому дісталися унікальні фізичні можливості, ніхто навіть гадки не має.

Можливо, у героя є особливе призначення, яке відкриється для нього в майбутньому. Але зараз він використовує силу, тільки для того, щоб заробити кошти на існування. Довгий час Іван виступав за кордоном, показуючи різні номери, але зараз вирішив повернутися назад на батьківщину, де його усі знають і поважають.
 Фільм Іван Сила онлайн українською дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2013
Назва: Іван Сила
Оригінальна назва: Іван Сила
Випущено: Україна
Жанр: спорт, сімейний, дитячий, біографічний, пригоди
Переклад: оригінал
Режисер: Віктор Андрієнко 
Актори: Дмитро Халаджі, Василь Вірастюк, Віктор Андрієнко, Ольга Сумська, Ігор Письменний, В'ячеслав Гіндін, Іванна Сахно 
Тривалість: 01:26:27

Схожі фільми онлайн


Категория: Українські фільми | Добавил: sashaxdd | Теги: Дитячий, Сімейний, спорт, 2013, Іван Сила, пригоди, Біографічний Переглядів: 2118 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 4.3/3
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]