онлайн

Кіно українською. Дівчина Ліза розуміє всю абсурдність її підозр, але коли у себе в спальні знаходить незнайому ровесницю, вона змінює думку. Перелякана знахідка розповідає жахливу історію їхнього будинку. Ще задовго д...

Фільми онлайн » Онлайн кіно » Фільми онлайн безкоштовно » Фільми жахів

Лімб Online українською
  • Play

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

Фільм Лімб дивитись онлайн українською
Лімб онлайн
Про фільм:
 Дівчина Ліза розуміє всю абсурдність її підозр, але коли у себе в спальні знаходить незнайому ровесницю, вона змінює думку. Перелякана знахідка розповідає жахливу історію їхнього будинку. Ще задовго до вселення в особняк сім'ї Лізи, тут жив божевільний чоловік на ім'я Едгар Малліц. Божевілля проявлялося в кровожерливому бажанні вбивати молоденьких дівчат. На його рахунку багато жертв і їх тіла не знайдені. Після такої розповіді Ліза зіставила все, що відбувається і зрозуміла, що загрожує її родині. На горищі знайшла блокнот з вицвілими вирізками з газет про зниклих дівчаток. Маніяк так само зник у свій час, і, виявилося, знайшов шлях додому. Католицизм стверджує, що після смерті люди спочатку потрапляють на межу між пеклом і раєм.

 Точного пояснення немає, це сувора віра і священні книги замовчують цей факт, але якщо вірити тому, що на огляді, то саме перше коло пекла називається лімбом. Початок випробувань або покарань, яким схильна душа грішника у фільмі Лімб дивитися онлайн в хорошій якості, яка не прийнята ні раєм, ні пеклом. Там перебувають душі людей, що навмисно або завдяки долі відмовилися від віри і святого хрещення. Едгар не відпускає цей будинок, вважає його своїм і всі мешканці помруть страшною смертю. Будинок його особистий лабіринт, своєрідна пастка для мишей, яких він бажає вигнати. Щоб врятувати сім'ю Лізи, їй доведеться вступити на цю стежку, доторкнутися душею до іншого світу, інакше не дізнатися, як впоратися з монстром.

 Батьки не відали, в якій небезпеці перебувають, поки дівчина не активувала її. Допомагає їй фантом незнайомки, що стала так само його полонянкою. Вона знає багато про колишнього мешканця і її бажання помститися надихає і Лізу. Секрети не тільки на засипаному старими речами горищі. Спуститися в підвал, в саме лігво, виявилося, куди страшніше. Там межа часів, пролом в просторі, звідки Едгар керує будинком. Юна дівчина взяла на себе непосильну ношу, вийти проти божевільного демона і битися. Її веде хоробрість, відчай, тому-що, якщо не вона, то ніхто не в силах протистояти злу і близькі приречені на загибель, втрачати все одно нічого.

 Якщо подивитися на Лізу, то перед нами постає звичайний американський підліток, який мало чим відрізняється від інших своїх однолітків. Дні у неї минають, так само як і у всіх: вона лається і сперечається з молодшим братом по кілька разів на дню, ображається на своїх батьків і їсть млинці на сніданок, але тільки робить вона це кожен день. Дівчина перебуває в пастці часу, для неї щоранку - це напередодні її дня народження, щоранку вона чує одні й ті ж фрази і прохання від своїх близьких, кожен день її батько намагається полагодити свою машину в гаражі.

Ні її батько з матір'ю, ні її молодший брат не вірять їй. Минає певний час і до всього іншого в самому будинку починають відбуватися страшні речі, що волею неволею вказують на потойбічні сили, від яких у будь-кого затремтять коліна. Ліза намагається встановити зв'язок з цими примарами, але чи варто їй це робити? Адже попереду її чекає відповідь на моторошні секрети, які зберігає в собі її рідний будинок, і страшна правда про те, що з нею відбувається насправді...

 Вінченцо Наталі, блискучий канадський експериментатор і дослідник ігрової механіки замкнутих просторів, після біологічних перипетій «Химери» повернувся до своїх конструкторських дослідів. Місце дії (або, вірніше сказати, неможливості дії) «Лімба» - будинок посеред туману, як би підвішеного в небутті, - майже повторює місце дії (або, знову ж таки, неможливості дії) «Порожнечі». Однак взаємопроникнення вкладених просторів і часів, що вкарбовуються один в один продовжує стереометричні експерименти «Куба», до якого, до речі, безпосередньо відсилає кубик Рубіка в руках Ебігейл Бреслін.

 Незважаючи на те що в оригіналі фільм називається зовсім інакше (Haunter: це слово означає і «привид», і «постійного відвідувача», і «невідступно переслідуючий мотив», - у Наталі задіяні всі три значення), перед нами самий справжній - і разом з тим гранично, загострено несправжній - Лімб, застигле, що прокручується вхолосту переддень пекла. Такий собі «День бабака» в пеклі, точніше - в його Складносурядному, драматургічно витонченому передмісті, яке аранжував прокоф'євською симфонічної казкою «Петя і Вовк», що служить своєрідним, і вельми саркастичним, ключем до того, що розгортається на екрані.

 Але зрозуміло, Вінченцо Наталі цілив не тільки і навіть не стільки в «День бабака». «Лімб» - свого роду реконструкція жанру хоррора, таємниця гра з його сюжетами, що лягли в основу «Жахи на вулиці В'язів», «Жаху Амітівілля» та інших опусів подібною конструкції, а також в основу «екзистенціальних» хоррор-драм, наприклад «Інших» і «Шостого чуття». Наталі (наступний, до речі, за Уесом Крейвеном, який у «Новому кошмарі» - сьомий частини пригод Фредді Крюгера - виконав відмінну іроніко-аналітичну роботу за власним кінорозтином) перетасовує канонічні історії вбивств, одержимості, примар, заговорених будинків, помст і дитячих спогадів, оголюючи сам принцип роботи магічного куба - кінематографічного кубика Рубика.

 Час від часу, виходячи за межі інтелектуальної гри, він обережно витягує на світ той чи інший інструмент з класичного арсеналу: порипуючі двері, льодову тінь, вихоплену випадковим сплеском світла, або чорну пащу привида, - обережно, ніби пробуючи на дотик і наполовину переступаючи кордон доброго смаку, але майже щоразу повертаючись на рідну територію. На територію перемішуються просторових і часових потоків, що йдуть по обидві сторони дзеркала (цей універсальний пекельний декодер тут, природно, використаний вельми інтенсивно) і утворюють постійно зрушувані замкнуті об'єми, безцільні і в більшості своїй безвихідні, - заздалегідь розподілені, майже ідеальні клітинки параної.
 Фільм Лімб дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Рік виходу: 2013
Назва: Лімб
Оригінальна назва: Haunter
Випущено: Франція, Канада
Жанр: жахи, містика, трилер
Переклад: багатоголосий закадровий
Режисер: Вінченцо Наталі
У ролях: Ебігейл Бреслін, Стівен МакХетті, Пітер Аутербрідж, Сара Меніннен, Пітер ДаКуна.
Тривалість: 01:36:53

Схожі фільми онлайн


Категория: Фільми жахів | Добавил: sashaxdd | Теги: жахи, Лімб, трилер, Haunter, 2013, Містика Переглядів: 1294 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всіх коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]