Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Трояндочка
 

Неспокійна Варшава шістдесятих років. Народні хвилювання не повинні вирватися за допустимі рамки. Служба безпеки веде полювання на неблагонадійних громадян. Штат відомства посилений зважаючи на актуальність існуючих проблем. Відомий письменник Адам Варчевский знаходиться на гачку. Його зв'язок із зарубіжними агентами вірогідний, але прямих доказів немає. Поведінка чоловіка бездоганна. 

Роман зустрічається з Камілой, і справа йде до шлюбу. Секретар університетського ректора дуже чарівна. До того ж вона не дурна, що наштовхує нареченого на ризиковану думку попросити подругу допомогти йому в дуже важливій справі. Роман є співробітником спецслужб. Він стежить за Варчевским. Наречена повинна влитися в довіра до старого, зачарувати і стати його коханкою. З початку нареченій це зовсім не сподобалося, але  з часом  вони все таки погодилася.Боязкі спроби відмовитися присікаються спочатку. 

Церемонії творчого тріумфу літератора відвідуються героїнею з постійністю. Протягнути книгу з проханням автографа ¬ прекрасний спосіб познайомитися. Чарівливість і живий інтерес притягають Адама, що нещодавно розвівся з дружиною. Пропуск в особисте життя нового знайомого отриманий.Спільні прогулянки викликають взаємну симпатію. Штудіюванням  творів популярного автора дівчина займається вечорами. 

Роман стає усе більш огидним для душі, що очистилась від ілюзій. Зрада не у честі у чистої натури. Світле почуття зв'язує людей,що волею випадку стали близькими. Весільні фанфари сигналять про перемогу добра. Зло спостерігає нишком. Сльози поразки - справедлива розв'язка підлих намірів.  Як складуться стосунки між чарівной дівчиной і звичайним професор? До чого приведе ця запекла боротьба із шпигунами ? Чи не за велику ціну заплатить Роман  в пошуках шпигунів?
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (17.03.2016)
Просмотров: 515 | Теги: 2010 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]