Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Будинок крокодилів

Близький родич батька дядько Густав постарів остаточно і вже майже вижив з розуму в похилому віці  вісімдесяти п'яти рокам. Згідно із заповітом дід пішов на спочинок в притулок для престарілих осіб. Шикарний особняк з примарами, раритетними штучками і примочками дістався рідні. Усі приміщення житла мали численні цікаві дрібниці, які батьки мріяли викинути на звалище.

Шкури ведмедя, лева і леопарда прикрашали підлогу.Розписні стіни увінчані численними знімками і полотнами. Опудала тварин і приматів знаходилися усюди. Бій курантів доповнював безрадісну картину барахолки. Лахмітники або організатори аукціонів віддали б солідні гроші за багато дрібничок Густава.

Окрім десятирічного шибеника Віктора ніхто з домочадців не цікавився фольклором і раритетної історією. Пустун купався серед макетів вітрильників, патефонних пластинок фотографій африканського сафарі, клинків і карбування з латуні із слоновою кісткою. Досліджувати цікаві речі з історією і таємницями постійно заважали батьки і сестри. Благодатний день настав. Батьки помчали на Фолькленди. Старші сестри відправилися по справам.

Малюк Віктор починає дивовижну гру тіней і думки, де беруть участь усі предмети старовинним меблям. У кульмінаційний момент малюк помічає сторонню особу усередині особняка, хоча двері і вікна закриті. Викликані на допомогу жалісливі сусіди не вірять школяру. Геніальний  не зупиняється і продовжує вивчати предмети старовини.

У потайному ящику опинився щоденник загиблої дівчинки Сесіль. Юна особа намагається через епоху поділитися секретом з незнайомцем, що відшукав через сорок років послання дівчинки. Що такого зміг знайти в щоденнику хлопчик? Що то була за дивна особа, яка не зрозумілим чином опинилася в замкненому будинку? Які ще відкриття зробить хлопчисько?
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (17.03.2016)
Просмотров: 511 | Теги: Будинок крокодилів, 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]