Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Найлютіший чоловік у Брукліні

По дорозі в клініку Генрі Олдман прокляв жуйку, товстунів і черги до терапевтів. Прочекавши серед хворих клієнтів тридцять дві хвилини, Олдман дізнається новину про відсутність свого доктора, що лікує. У ескулапа Філдинга немає прийому,бо фізіотерапевт підвищує кваліфікацію на тематичному тренінгу в центральному апараті. Неспокійного пацієнта прийняла лікар¬жінка, яку стурбували аналізи хворого і томографія, що показала негативну динаміку і регрес.

Олдман рознервувався і зажадав у лікаря пояснень своєї хвороби. Хранителька клятви Гіппократа назвала завуальований незрозумілими термінами діагноз, що означає закупорку капілярних посудин лівої півкулі. Нервовий  пацієнт вимагає на підвищених тонах від жінки у білому халаті розгорнутої і нещадної психіку хворої відповіді. Доктор чесно відміряла Олдману дев'яносто хвилин життя, висловивши прямо пацієнтові побоювання і свої помилкові судження. Зібравши волю в кулак, вірний чоловік поспішив додому до благовірної, щоб попрощатися навіки. 

Роздратована дружина просить Генрі повернути в лоно сім'ю сина, який вибрав шлях професійно танцюриста, зв'язавши долю з хореографією.Мудрий хазяїн перед кончиною дає розпорядження нотаріусові і адвокатові, щоб врегулювати спірні моменти із спадком. У затишному кафетерії вмираючий товариш збирає друзів і рідню для напутливих слів. 

Намагаючись завершити життя на мажорній ноті переможця, Олдман організовує бенкет і залишає накази і заповіти нащадкам. Півтори години пролітають миттєво, коли на порозі  з'являється стара з косою. Стурбований персонал амбулаторії долею пацієнта, якому помилково назвали невірний діагноз, усюди розшукує везунчика. Що змирився з долею Генрі морально готується покинути тлінний світ тихо і буденно, не волаючи молитвами до Господа.
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (17.03.2016)
Просмотров: 539 | Теги: 2014 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]