Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Хотів би я тут

Незважаючи на негаразди і перепони, комедіант Айдан Блум намагається згуртувати сімейні узи. Вірна дружина Сара вірить у благовірного Айдана  і підтримує чоловіка в починах і мареннях. Посеред вимушеного дозвілля, коли немає гідних пропозицій, глава сімейства об'єднує членів сімейства благородними ідеями Космічного Лицаря. Фантазії на тему боротьби з вітряними млинами, шквалами вітру, іншими природними катаклізмами уриваються філософськими моралями і медитацією.

На допомогу згуртованим мешканцям, що втратили фортуну серед зграї голодних шакалів приходить Космічний лицар з сновидінь, щоб вселити відступникам віру космосу і духовну надію. Серед мальовничого пейзажу хотів би я бути тут, коли станеться корінний перелом неповернення до пригніченого стану і заборгованості. Айдану з батьком Соулом не вдається сплатити елітне навчання дочки Грейтс і синочка Такера.

Вимушене тимчасове домашнє навчання і сімейне виховання Блум проводить самозабутньо з душею, щоб передати пориви і ностальгію.Грейтс сховалася від
дійсності за фіолетовим париком і окулярами. Улюблений нащадок Айдана Такер вільний у виборі іграшки серед асортименту дитячого відділу.Незважаючи на фінансові труднощі лице дій Блум приділяє дітворі досить уваги,зосередившись на проблематиці сімейних цінностей і премудрощів подружнього боргу.

Космічний сквайр з марень Блума схвалює поведінку Айрона. Віддаючи себе дітворі, батько перетворюється, розкриваючи таланти і божі дари.Повноцінного актора, здатного роздумувати розсудливо і по темі, запрошують на зйомки епізодів. Віртуальний стрибок на іншу платформу кар'єрного сходового маршу створює передумови для фундаментальної основи життєвої сили, вкладеної у базис буття. Неждана приватна школа стає для сімейства Блум нагородою.

Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (17.03.2016)
Просмотров: 543 | Теги: 2014 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]