Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Бетмен: Напад на Аркхем

Незрівнянний Брюс Уейн знову на захисті правопорядку.Патрулюючи мегаполіс, герой помічає правопорушення.Пограбування банку сталося. З наживою застукав благородний лицар злочинця, якому запропонував здатися. Різник сейфів намагається чинити опір. Ні основний наган ні дублююча зброя не допомагають розбійникові впоратися з хитрощами і різкістю борця з несправедливістю. На допомогу подільникові із засідки з'являється громило, що намагається грубою силою нівелювати перевагу знаменитого воїна з нечистю.

Використовуючи петлю із струни і літаючі точені леза захисникові мешканців Готема вдається знищити ворогів.На відомого сірого кардинала мегаполісу Саймона Стека злочинці з синдикату відкрили сезон полювання. На ретро-автомобілі зелений пан Жан з товаришем Свинячому заганяють у кут жертву. У холі хмарочоса, де розташований офіс Стека, не вдалося сховатися утікачеві від переслідування похмурих персон. Зловмисники мстять
Саймону за екологічне лихо і забруднення природи.Після справ праведних Уейн відпочиває і зализує синці на правому плечі.

Охоронець Альфред несподівано нападає на сплячого хазяїна, щоб натренувати психіку і тіло героя. Тонус і кмітливість Супергероя дозволяють за п'ять елементів нейтралізувати агресію співтовариша.Вічна дискусія про важливість патрулювання міста в паріне знаходить відгуку в серці Леткою миші. Нічний мандрівник вважає себе індивідуалістом, якому невідоме колективне братерство. День, що настав,готує багатому меценатові
нові зустрічі і таємні побачення. 

Агентура доповість в резидентуру нові невідомі відомості і зведення подій. Аманда Волер висилає загін спритних  найманців у психіатричну лікарню Аркхем, щоб вони здобули для неї дуже секретну інформацію, яка міститься у ціпку Загадочника. А сам  Бетмен, тим часом, марно намагається розшукати  небезпечну радіологічну бомбу, яку заховав десь у Ґотемі негідник Джокер.
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (17.03.2016)
Просмотров: 564 | Теги: 2014 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]