Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Савва. Серце воїна 2015
У селах, як відомо, життя завжди спливає повільно і тихо, в безтурботному спокої серед пахучих трав і квітів, зеленіючих полів і дерев. Там живе хороший і сміливий хлопчик на ім'я Савва. Він проживає у своєму маленькому симпатичному будиночку зі своєю коханою мамою. Він щасливий і не підозрює, що ось вже дуже скоро їх мирне існування буде зруйновано невідомим злом, що виникло нізвідки. Ті, хто мешкають в цьому селі, починають один за іншим поступово зникають. Зникають абсолютно всі, тільки нашому героєві вдається врятуватися і щоб не зазнати загальної долі. Так, як він тепер залишився зовсім один, тільки він повинен розгадати цю таємницю зникнень і допомогти жителям повернутися додому.

Як виявилося, до цієї страшної і таємничої ситуації присетні неприємні істоти - гієни. Хлопчина знаходить собі нових друзів, які є персонажами казковими. Вони разом зроблять все, щоб звільнити від злочинних сил рідні краї, адже самому йому не впоратися. Малюк впевнений, що якщо чогось захотіти дуже сильно, всією душею, то це неодмінно вийде і збудеться так, як того хотів.

Добра матінка сама виховує єдиного отрока Саву в традиційних аспектах, де героями представлені стародавні богатирі і лицарі, які зуміли в тяжких битвах відстояти незалежність Вітчизни. Дев'ятирічний малюк марить про знайомство з героями билин і сказань, але влучногої нагоди поки не було. Вторгнення полчищ гієн трапилося нічною порою, коли на мирне поселення працьовитих селян раптово напали орди озвірілих хижаків.

Заховавшись в підпіллі Саві по тунелю вдалося безперешкодно покинути село, щоб відшукати в дикому лісі екстрену допомогу. Зустрінута малюком біла вовчиця не може впоратися з великим військом огидних шакалів. Мудра Анга приводить обранця в резиденцію до шамана Ши На. Військова рада чарівної держави має випробувати сміливця на міцність, перш ніж довірити незнайомцеві відповідальне доручення. Напівбарон Фафлей сумнівається у здібностях прибулого з родючого краю кволого чужинця.

Усередині слабака дрімає древня сила богатирська. Лише щира віра здатна розбудити велику міць предків, які зуміли відстояти Батьківщину. Живе на вершині Самотньої гори мудрець здатний перенаправити енергетику хлопчика на користь народу лісистої галявини. Літаючому пупсику остогидла самотність. Чарівне рожеве створення з милою вдачею здатне вірно дружити і свято вірити. Провісником великих перемін стає розбуджений настоятелем дракон. Триєдина мавпа мама Жози оголошує загальний збір.
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (29.12.2015)
Просмотров: 516 | Теги: 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]