Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Вічне сяйво чистого розуму 2004


Фільм, в якому режисерам вдалося майстерно переплести реальне з фантастичним. На
перший погляд, звичайні рядові стосунки : флегматичний хлопець і дівчинка-оригінал. Вони зустрічаються, сваряться і миряться. Незважаючи на суцільний гармидер в їх житті, вони люблять одне одного. Але завжди настає критичний момент, коли перед закоханими встає вибір: чи зберігати обтяжливі стосунки або поставити на них жирну точку.  З обтяженими думами прокинувся перед розумовою активністю педантичний фігурант оповідання Джоель.

Приємний суб'єкт середнього віку має творчий хист імпульсивності і упередженості. Внутрішня боротьба з інакомисленням примушує пунктуального престижного фонду, що служить, круто змінювати свою думку у фільмі Вічне сяйво чистого розуму. Герой по айфону повідомляє секретарку Сінді про своє раптове погіршення здоров'я,що служить причиною нез'явлення цінного співробітника на робоче місце. Замість запорошеного офісу і звичайної текучки філософ вирішує по звичаю розвіятися. Електропоїзд дозволяє самотньому пілігримові оперативно з'явитися у морської затоки Монтика.

Пронизливий океанічний бриз не турбує раптового туриста холодом або вологістю. Споглядання не скінченних морських брижів на ледве видимих хвилях навіває спостерігачеві смутні думки про власну самотність серед монстрів жорстокого протистояння. Берегом мчиться дівчина в помаранчевій курточці, але природна боязкість творця заважає знайомству. Нав'язлива особа мимоволі переслідує в кафе відлюдника, бо холоднеча позбавила курорт від туристів у Вічне сяйво чистого розуму.

Теплий вагон, наступний в мегаполіс, стає місцем визначального доленосного знайомства Клементини з Джоелем. Хлопець не зміг забути свою унікальну подружку і вирішив, в щоб не стало повернути її. Але чи є сенс поновлювати стосунки що раніше вичерпали себе?
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (15.09.2015)
Просмотров: 636 | Теги: мелодрама, драма, фантастика, 2004, Вічне сяйво чистого розуму | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]