Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Мачо і ботан (2012)

Популярний комедійний фільм «Мачо і ботан» заворожує глядачів своїм сюжетом. Його герої Грег Дженко і Мортон Шмідт раніше постійно ворогували, ще зі школи. Однак після надходження в поліцейську академію їх стосунки змінилися в протилежний бік. Правда, хлопці не здатні робити все правильно, тому їх записали в «спеціальну» програму.

Мортон і Грег повинні виконати важливе доручення: поступити в старшу школу під іменами братів Бреда і Дага, а також знайти там постачальника синтетичних наркотиків, що продаються у вигляді звичайних чіпсів. Заради поставленого завдання хлопцям довелося переїхати до батьків Мортона.

Під час вступу в коледж герої фільму примудрилися помінятися один з одним місцями. Досконала помилка змусила Грега ходити на лекції з науки, в якій чудово розбирається Мортон, інший же персонаж потрапляє на спортивні заняття (сильна сторона Грега). Пізніше з'ясовується, що цей каламбур дозволяє хлопцям поліпшити свої навички і знання. Далі вони виходять на Еріка (розповсюджувача наркотиків) і заводять з ним уявну дружбу. Плюс в житті Шмідта з'являється нова любов - школярка Моллі ...

Навчальний рік завершується, а герої фільму «Мачо і Ботан» ще не знайшли постачальника. Однак їм вдалося дізнатися про участь у наркоторгівлі байкерів. Одного разу Мортон обмовився (для видимості) при Еріці і Моллі про недалеких розумових здібностях Грега. Такий вчинок став причиною конфлікту між кращими друзями.

На випускному вечорі Шмідт повідомив Моллі, що він є співробітником поліції. Потім напарники вирішили прикрити Еріка на зустрічі з дилером і нарешті дізналися, хто ж постачальник наркотиків.

Раптово Домінго (лідер байкерів) викриває головних героїв і віддає наказ двом своїм людям ліквідувати їх. Далі сюжет розвивається ще більш несподівано. Виявляється, наймані вбивці Том і Даг - це головні герої, що стали агентами «Управління по боротьбі з наркотиками». Після невеликої комічною сцени дилер наркобізнесу бере Моллі в заручники.

Подальші труднощі полісмени долають за допомогою своїх нових навичок. Завдяки знанням в органічній хімії, Грег виготовляє коктейль Молотова і підриває машину злочинців, а у Мортон виходить врятувати свою кохану, вистріливши у вразливе місце Уолтерса. Тепер учасники наркоторгівлі арештовані, а головні герої отримують покликання і нове завдання. Далі їм належить відправитися в коледж.

Перегляд фільму «Мачо і ботан» залишає масу позитивних емоцій у телеглядачів. А пригоди улюблених героїв продовжаться у другій частині цього відмінного комедійного бойовика.
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (30.03.2015)
Просмотров: 854 | Теги: Комедії, Мачо і ботан, бойовики, 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]