Главная » Статьи » Кино » Обзоры

Петля часу (2012)

Джо Сіммонс, головний герой фантастичного бойовика «Петля часу», живе в 2044. Це час, коли в США твориться повне беззаконня, влада бере хабарі, а вбивством людини нікого не можна здивувати. А ось в майбутньому, 2074, держава дуже щільно контролює всі сфери життя суспільства і трупи практично неможливо заховати. Тому мафії доводиться шукати нові способи, щоб позбавлятися від непотрібних їм людей, для чого вони використовують недавно створену машину часу.

Неугодного людини перекидають в 2044, де наймані кілери його моментально вбивають. Жертви прибувають в минуле пов'язаними, з мішком на голові і злитками на спині. Якщо злитки срібні, то це проста оплата за вбивство. А ось золоті злитки кілери отримують за вбивство самих себе з майбутнього, тим самим вони «замикають петлю часу».

Джо працює в організації, яка займається вбивствами неугодних для майбутнього людей. І в даний момент йому без різниці, що з ним буде через тридцять років. Його учень і приятель Сет, також не сильно переживає, розуміючи, що одного разу йому доведеться вбити самого себе. Але це «одного разу» настає занадто скоро. І Сет всього на кілька секунд починає коливатися, давши тим самим самому собі з майбутнього можливість втекти. Ейб, начальник вбивць, який прибув з майбутнього, щоб контролювати кривавий «бізнес», наказує знайти Сета і вбити. Адже якщо помре теперішній Сет, значить, загине і майбутній. Підручні Ейба знаходять хлопця і вбивають, і це дуже сильно впливає на Джо.

А через деякий час Джо доводиться вбити самого себе з майбутнього. Отримавши золоті злитки, він відправляється в Китай, де хоче сховатися від усіх. Усього за кілька років він витрачає всі зароблені гроші і йому знову доводиться вступити в банду. Але його життя повністю зміниться після того, як він закохається в молоду китаянку. Ця дівчина допоможе йому зав'язати з алкогольною та наркотичною залежністю і почати нове життя, без крові та вбивств.

Проходить час і настає 2074, до Джо в будинок приходять наймані вбивці, про яких він зовсім забув. Його дружину вбивають, а його відправляють у 2044, де він повинен померти. Однак у Джо зовсім інші плани на цей рахунок, він збирається врятувати свою кохану, нехай і не для себе справжнього, а себе минулого. Йому вдається втекти від себе молодого і тепер, щоб все змінити, йому потрібно знайти і вбити Шамана, якому зараз всього п'ять років. Але саме цей хлопчик через багато років очолить найбільшу мафіозну організацію. А якщо не буде Шамана, значить і його кохана залишиться живий ...
Категория: Обзоры | Добавил: sashaxdd (30.03.2015)
Просмотров: 800 | Теги: Петля часу, бойовики, кримінал, Трилери, 2012, фантастика | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]